Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość

Łączny koszt:
netto:
brutto:

Zakupy

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówień na oprogramowanie, opłaconych w serwisie Przelewy24

Oprogramowanie Athenasoft jest dostarczane drogą elektroniczną, płatność w serwisie Przelewy24 jest księgowana automatycznie, więc jeśli Twój zakup nie wymaga weryfikacji przez Dział Handlowy, dostęp do swojego produktu otrzymasz w ciągu kilku minut o każdej porze dnia.

Czas realizacji zamówień na oprogramowanie, opłaconych przedpłatą

Oprogramowanie Athenasoft jest dostarczane drogą elektroniczną, przy wyborze płatności przedpłatą na konto konieczne jest zaksięgowanie przelewu przez obsługę Athenasoft. Po tym fakcie produkty zostaną przypisane do konta wraz z przesłaniem stosownej informacji na podany adres e-mail.

Inne produkty

W przypadku niektórych, innych produktów jest możliwy wybór dostawy Pocztą Polską (list ekonomiczny, polecony). Poczta Polska dostarcza przesyłki w ciągu 3-5 dni roboczych.

Zamówienia specjalne

W przypadku indywidualnych ustaleń dostawy nieprzewidzianych w sklepie internetowym, prosimy o kontakt z działem Handlowym - tel.: (22) 614 34 22, e-mail: handlowy@ath.pl.

 

Zwroty

Prawo do odstąpienia od umowy jest szczegółowo opisane w regulaminie i zgodne z polskimi przepisami, prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu. Zwróć szczególną uwagę na to, że w przypadku niektórych produktów nie przysługuje prawo zwrotu, m.in. produkty cyfrowe po aktywacji nie podlegają zwrotom. W przypadku pozostałych produktów przysługuje termin 14 dni na zwrot, również dla zamówień składanych przez przedsiębiorców.

Sposób dostawy

Wszystkie programy są dostarczane wyłącznie drogą elektroniczną. Aktywacja odbywa się za pomocą klucza software.
Inne produkty są wysyłane przesyłką poleconą realizowaną przez Pocztę Polską lub również elektronicznie. Koszt dostawy jest wkalkulowany w cenę towaru.

Odbiór osobisty

Produkty takie jak "Katalogi Nakładów Rzeczowych" można również odebrać osobiście i opłacić gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, w siedzibie ATHENASOFT przy ul. Leszczynowej 7 w Warszawie (dzielnica Białołęka) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00.

Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przelewem na podstawie pro formy: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po wysłaniu zamówienia e-mailem, faksem lub przez sklep internetowy www.ath.pl, klient otrzymuje e-mailem fakturę pro formę z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, wystawiana jest faktura VAT a zamówienie jest przekazywane do realizacji (w przypadku niektórych produktów poprzedzone jest to procesem weryfikacji).

    Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  • Płatność elektroniczna (Przelewy24): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayPro S.A. (P24NOW, blik, przelew online, karty płatnicze Visa i MasterCard, Apple Pay, Google Pay. eRaty).

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI DOKONYWANYCH W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwiając szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

Regulaminy

Dokumenty archiwalne:

Potrzebujesz pomocy?

Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-17:00

tel.: (22) 594 05 66

(koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora)