Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość

Łączny koszt:
netto:
brutto:

O nas

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm: Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają branżę budowlaną i jej potrzeby. 

  • Innowacyjność: Stale poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, aby nasze produkty były na najwyższym poziomie oraz by sprostać zmieniającym się potrzebom branży.

  • Partnerstwo: Budujemy długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. 

O Athenasoft

Athenasoft to uznany lider w branży oprogramowania dla budownictwa. Kierujemy się misją dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają naszych klientów w skutecznym zarządzaniu projektami i osiąganiu sukcesów. 
Z ponad 26-letnim doświadczeniem na polskim rynku, dostarczamy zaawansowane systemy – od programów do kosztorysowania, poprzez systemy wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi aż po edukację.

Stawiamy na różnorodne rozwiązania

Chcemy być partnerem, który nie tylko dostarcza narzędzia, ale także wspiera swoich klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze rozwiązania są oparte na najnowszych technologiach i najlepszych praktykach branżowych, aby zapewnić najwyższą jakość i efektywność. 
Nasi użytkownicy są różnorodni — od małych przedsiębiorstw po duże korporacje oraz administrację publiczną. Dlatego stawiamy na różnorodne rozwiązania. Dzięki temu każdy jest w stanie dostosować naszą ofertę do swoich potrzeb. 

Wyróżnienia i rekomendacje

Kreator Budownictwa Roku
2023

Kreator Budownictwa Roku

Baza cenowa INTERCENBUD, będąca częścią Athenasoft, została uhonorowana tytułem Kreatora Budownictwa Roku 2023 podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. Była to już 13. taka gala, w której wyróżniano osoby, firmy oraz produkty kreujące rynek budowlany. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza znaczącą rolę INTERCENBUD w dostarczaniu informacji cenowych dla branży budowlanej oraz wysoką jakość oferowanych narzędzi.

Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play

Athenasoft już od 21 lat jest dumnym uczestnikiem programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".  W ramach projektu, oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy. Skupiają się nie tylko na wynikach ekonomicznych czy jakości produktów, lecz także na etyce w działalności gospodarczej. Athenasoft niejednokrotnie otrzymywało już certyfikaty "Przedsiębiorstwa Fair Play", a w 2017 roku zostało wyróżnione Diamentową statuetką.

Orły Polskiego Budownictwa

Orły Polskiego Budownictwa

Athenasoft zostało wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie "Orły Polskiego Budownictwa". Jak mówią sami organizatorzy, celem konkursu jest nagradzanie i  promowanie przedsiębiorstw, które tworzą nowoczesne i bezpieczne budownictwo oraz stanowią wzór dobrego zarządzania na polskim rynku budowlanym.
To wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszego zaangażowania w działalność zgodną z najwyższymi normami. Stanowi też dla nas dodatkową motywację do kontynuowania naszego rozwoju i doskonalenia naszych praktyk

Akademia Athenasoft

Akademia Athenasoft

W 2010 roku Akademia ATH otrzymała akredytację od Mazowieckiego Kuratora Oświaty, potwierdzającą wysoką jakość oferowanych usług.
Dzięki niej jesteśmy uprawnieni do wydawania świadectw uczestnictwa w szkoleniach z kosztorysowania zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. W kwietniu tego samego roku szkolenia z kosztorysowania oraz zarządzania nieruchomościami zostały wpisane do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Infrastruktury.