Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Przyprowadź do nas swojego dostawcę - rabaty do 50%

Aby umożliwić Państwu dostęp do lokalnych producentów, hurtowników i sprzedawców asortymentu budowlanego, postanowiliśmy wyjść z niecodzienną propozycją pod hasłem „przyprowadź do nas swojego dostawcę”.
Jeśli uda się Państwu namówić swojego lokalnego sprzedawcę na publikację jego oferty w INTERCENBUDZIE otrzymacie od nas upominek w postaci kwartalnego dostępu do cennika poprzez WWW oraz atrakcyjne rabaty na zakup programów Athenasoft...

Wersja demonstracyjna Normy EXPERT

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnej programu Norma EXPERT.

Wersja demonstracyjna Miary PRO

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnej Miary PRO.

Zaproszenie na targi BUDMA 2013

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Pawilon 4, stoisko nr 20) na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w dniach 29.01.-01.02.2013.

Koniec wsparcia dla Windows 98, Me, NT 4.0 i 2000

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy o zakończeniu wsparcia dla naszych produktów pracujących w systemach: Windows 98, Windows Me, Windows NT 4.0 oraz Windows 2000.

Dlaczego nie warto używać nielegalnej wersji Normy PRO?

Wszystkim nie naszym klientom, którzy skuszeni "wyjątkowo niską ceną", zakupili nielegalną wersję Normy, przypominamy, iż jej posiadanie, wykorzystywanie i powielanie stanowi naruszenie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z kolei w świetle kodeksu karnego piractwo jest kradzieżą, podlega więc także odpowiedzialności karnej.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz