Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Rozwiązanie problemu z bazą cenową 2/2015 innego producenta

Szanowni Państwo,
Użytkownicy programów Norma informują nas o problemach, jakie pojawiają się przy imporcie jednej z dostępnych na rynku baz cenowych. Przyczyną problemów jest zmiana struktury danych na płycie i konieczność samodzielnego wygenerowania cenników z poziomu przeglądarki. Zmiany te zostały wprowadzone jednostronnie przez producenta tej bazy, bez porozumienia z naszą firmą. 

Aktualizacja polityki prywatności sklepu internetowego www.ath.pl

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 29.04.2015 r. na stronie internetowej www.ath.pl opublikowaliśmy zaktualizowaną politykę prywatności sklepu internetowego www.ath.pl.

Aktualizacja regulaminu dla usługi Ekoszt

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 21.04.2015 r. na stronie internetowej www.ekoszt.pl opublikowaliśmy zaktualizowany regulamin usługi Ekoszt.

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.22

Szanowni Państwo,
Pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 2.01.2015 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania Norma 3, Strix, Norma PRO i Norma Standard, poniżej wersji 4.22.

Pomoc techniczna dla zarejestrowanych użytkowników

Informujemy, że od 1.04.2014 r. nasz serwis udziela pomocy wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom naszych produktów.

Pomoc techniczna

Zakończenie wsparcia technicznego.

Przyprowadź do nas swojego dostawcę - rabaty do 50%

Aby umożliwić Państwu dostęp do lokalnych producentów, hurtowników i sprzedawców asortymentu budowlanego, postanowiliśmy wyjść z niecodzienną propozycją pod hasłem „przyprowadź do nas swojego dostawcę”.
Jeśli uda się Państwu namówić swojego lokalnego sprzedawcę na publikację jego oferty w INTERCENBUDZIE otrzymacie od nas upominek w postaci kwartalnego dostępu do cennika poprzez WWW oraz atrakcyjne rabaty na zakup programów Athenasoft...

Wersja demonstracyjna Normy EXPERT

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnej programu Norma EXPERT.

Wersja demonstracyjna Miary PRO

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnej Miary PRO.

Zaproszenie na targi BUDMA 2013

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Pawilon 4, stoisko nr 20) na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w dniach 29.01.-01.02.2013.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz