Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Nagroda Fair Play 2018

Już po raz siedemnasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"...

BIM w Normie EXPERT

BIM w Normie EXPERT – przeglądarka projektów 3D w procesie przedmiarowania robót...

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.45

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 19.02.2018 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma Standard poniżej wersji 4.45; Norma EXPERT poniżej wersji 5.5.100.

Pierwsza Norma w wersji czasowej na 365 dni

Norma STANDARD 2 - 365 to program na okres 1 roku wraz ze stałą aktualizacją oprogramowania oraz cenników do kosztorysowania z bazy INTERCENBUD w całym okresie użytkowania programu.

Diamentowa statuetka konkursu Fair Play

Diamentowa statuetka konkursu Fair Play...

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.41

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 15.02.2017 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma Standard poniżej wersji 4.41; Norma EXPERT poniżej wersji 5.4.100.

Nagroda Fair Play 2016

Już po raz piętnasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2016".

Wprowadzenie do oferty Normy STANDARD 2

Od 15 listopada 2016 r. rozpoczynamy sprzedaż nowej wersji programu - Norma STANDARD 2. Jednocześnie wycofujemy z oferty starszą wersję, którą od strony technicznej (serwis i aktualizacje) będziemy obsługiwać do końca 2017 r.

Konkurs "Premiera Athenasoft"

Już za kilka dni w naszej ofercie pojawi się nowy program, w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa… KONKURS! Do wygrania program do kosztorysowania.

Nowość!!! Kalkulatory w INTERCENBUDZIE!!!

Aby ułatwić proces wyceny kosztorysów oddajemy w Państwa ręce nowy mechanizm, dzięki któremu będzie możliwe wyliczenie realnych stawek Robocizny oraz wskaźnika narzutu Koszty pośrednie.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz