Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Front End Developer

Praca Front End Developer

Front End Developer (mid/senior)

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka), praca na miejscu.

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza na temat tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych;
  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych;
  • Dogłębne zrozumienie odpowiedzialności poszczególnych elementów aplikacji: bazy danych, API, cache, proxy i innych usług internetowych używanych w systemie;
  • Znajomość Angular 8+ (przewidywany upgrade do wersji 11);
  • Znajomość JavaScript, TypeScript, CSS i HTML5;
  • Znajomość Git, Git Flow;
  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie dokumentacji i komunikację z klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego.

    Mile widziane:
  • Znajomość DevOps, a szczególnie CI/CD;
  • Znajomość biblioteki Highcharts;
  • Umiejętność implementacji obsługi użytkowników w aplikacjach.

    Twój zakres obowiązków:
  • Projektowanie i rozwój oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją;
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o testy jednostkowe;
  • Bieżąca identyfikacja problemów;
  • Analiza potrzeb Klientów, współpraca z analitykami nad uszczegółowieniem założeń projektowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów.

    Co oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazne środowisko, w którym wzajemnie się szanujemy.
  • Dostęp do wiedzy oraz niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: praca@ath.pl.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!