Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Aktualizacja dotycząca sprzedaży

Klucz software

 

Od 16.02.2024 wszystkie nowe licencje na produkty Norma są dostarczane na kluczu software. Kupując nową lub kolejną Normę, nie otrzymasz klucza fizycznego w formie nośnika USB. 

Twoja licencja będzie aktywowana przy pomocy konta na naszym portalu id.ath.pl 

 

Jeżeli korzystasz obecnie z programu Norma

Twój program jest aktywowany przy pomocy klucza fizycznego w formie nośnika USB. Z Twoim programem nic się nie zmienia, w dalszym ciągu korzystasz z niego tak samo. 

Dokupując aktualizację BzG do Twojego oprogramowania Norma aktywujesz ją w taki sam sposób jak dotychczas przy pomocy kodów, które otrzymujesz wraz z zamówieniem. 

Jeżeli planujesz zakup kolejnego stanowiska na program Norma, to kolejne stanowisko będzie aktywowane kluczem software tak jakby to była Twoja pierwsza Norma. Oczywiście nadal przysługuje Ci zniżka na zakup kolejnego stanowiska. Poniżej opis jak wygląda zakup i aktywacja programu kluczem software. 

Jeżeli nigdy nie korzystałeś z oprogramowania Norma? 

Aktywacja programu Norma odbywa się przy pomocy naszego portalu id.ath.pl 

Kupując za pośrednictwem sklepu ath.pl zakładasz konto na portalu id.ath.pl w procesie zakupowym. 

Po zakupie Twoja licencja będzie dostępna na portalu, z portalu id.ath.pl pobierzesz instalator oraz aktywujesz licencję, logując się do programu tym samym kontem. 

Instrukcja zakupu: 

  1. Wybierz oprogramowanie Norma, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.
  2. Kliknij „Kup Teraz”
  3. Zostaniesz poproszony o zalogowanie do portalu id.ath.pl, jeżeli nie posiadasz konta – musisz je założyć aby zakupić i aktywować produkt.
  4. Po zalogowaniu do portalu powrócisz na stronę sklepu
  5. Wypełnij dane zakupowe i opłać zamówienie
  6. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz powiadomienie na e-mail o zakupie nowego produktu.
  7. Link w wiadomości e-mail skieruje Cię do portalu id.ath.pl
  8. Na portalu w zakładce „Produkty” pobierzesz instalator oraz pomocne instrukcje w procesie aktywacji.
  9. Po zainstalowaniu oprogramowania zaloguj się w programie tym samym kontem id.ath.pl i korzystaj z oprogramowania Norma. 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek trudności lub pytania prosimy o kontakt na adres: handlowy@ath.pl, lub pod numerem telefonu (22) 594 05 60 

 

Przejście z programu Norma PRO na Norma EXPERT. 

Norma PRO 4.21 lub nowsza: 

Jeżeli wymieniasz Normę PRO na Normę EXPERT i posiadasz wersję 4.21 lub nowszą wraz z zamówieniem prześlemy w zamówieniu kody aktywacyjne, którymi dodasz Normę EXPERT do posiadanego klucza sprzętowego. 

Norma PRO starsza niż 4.21: 

Norma PRO dostarczana na starym niebieskim, ze srebrną naklejką – kluczu sprzętowym nie ma możliwości dodania Normy EXPERT. Aby w tej sytuacji przejść na Normę EXPERT, konieczne jest w pierwszej kolejności zwrócenie klucza sprzętowego do Athenasoft. Po przyjęciu zwrotu obsługa Athenasoft przydzieli Ci nową licencję na Normę EXPERT na portalu id.ath.pl, która będzie aktywowana kluczem software tak samo jak nowe oprogramowanie Norma. 
Więcej szczegółów otrzymasz kontaktując się z działem handlowym.
Mailowo: handlowy@ath.pl
Telefonicznie:
 (22) 594 05 66,  (22) 614 34 22

 

Zakup przez Dystrybutora

Zabezpieczenie oprogramowania Norma kluczem software nie wpływa na współpracę z naszymi Dystrybutorami. Niezmiennie jest możliwy zakup naszych produktów za pośrednictwem naszych Dystrybutorów.
 

 

Możliwość zakupu na kluczu sprzętowym. 

Klucz software nie działa na maszynach wirtualnych z systemem MS Windows. Jeżeli korzystasz z oprogramowania Norma w takiej konfiguracji, prosimy o kontakt w celu zakupu oprogramowania na kluczu sprzętowym. 

Jeżeli specyfika prowadzonej działalności w jakikolwiek inny sposób wymaga klucza sprzętowego, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem: handlowy@ath.pl lub numerem telefonu (22) 594 05 60 

Oprogramowanie Norma na kluczu sprzętowym nie jest ofertą ogólnodostępną, jest dostępne wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. 

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz