Praca
Twój koszyk jest pusty.
Product Qty Amount
From:
Until:

Redaktor Prowadzący – Wydawca

Firma Athenasoft jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla budownictwa. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami naszej firmy są programy do kosztorysowania NORMA (Norma EXPERT, Norma STANDARD 2, Norma PRO).

Jesteśmy również wydawcą ukazującego się w formie elektronicznej kwartalnika „Buduj z Głową. Obecnie tworzymy nowy portal, skierowany do fachowców z branży budowlanej. W związku z tym poszukujemy redaktora prowadzącego/wydawcy, który pokieruje rozwojem tego portalu.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • dbałość o stały rozwój nowego portalu,
  • tworzenie nowoczesnych treści i stałe podnoszenie jakości działania portalu,
  • wyszukiwanie nowych tematów,
  • współpraca z ekspertami, poszukiwanie nowych autorów,
  • pomoc we współtworzeniu strategii marketingowej portalu,
  • redagowanie tekstów otrzymywanych od partnerów,
  • współpraca przy realizacji sprzedaży B2B pakietów reklamowych.

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka polskiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży medialnej,
  • przygotowywanie raportów i publikacji online,
  • umiejętność dobrego poruszania się w mediach społecznościowych,
  • komunikatywność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • mile widziane ukończone studia dziennikarskie.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją,
  • przyjazne środowisko pracy, w którym wzajemnie się szanujemy,
  • samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością za powierzone cele,
  • dostęp do wiedzy oraz niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@ath.pl. W tytule prosimy podać "REDAKTOR".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."