Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość

Łączny koszt:
netto:
brutto:

Kreator Budownictwa Roku 2023: Athenasoft na gali finałowej

Z zadowoleniem informujemy, że nasza firma została uhonorowana za innowacyjność, podobnie jak portal INTERCENBUD. Dodatkowo, Norma EXPERT otrzymała prestiżowe wyróżnienie jako najbardziej zaawansowany technologicznie program do kosztorysowania.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa już po raz 13. nagrodziło najlepszych z branży budowlanej. Podczas finałowej gali w Pałacyku Otrębusy k. Warszawy wręczono 54 certyfikaty, wyróżniając osoby, firmy oraz produkty i inwestycje kreujące rynek budowlany. Wśród nich znalazła się nasza firma Athenasoft i jej produkty. Nagrodę dostał też portal INTERCENBUD za innowacyjne rozwiązania wprowadzane do bazy cenowej oraz Norma EXPERT - najpopularniejszy, najbardziej zaawansowany technologicznie program do kosztorysowania. Norma została doceniona za rozwój i wprowadzanie funkcjonalności odpowiadających na zmieniające się potrzeby rynku

Ostatnie aktualności

Zrównoważony rozwój miast: Inicjatywa Zielonej Transformacji Miast

Czy inicjatywa zielonej transformacji miast wpłynie na infrastrukturę miast? Dowiedz się więcej o planach i działaniach w tym kierunku.

Trendy i innowacje – Zrównoważone budownictwo na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Już wkrótce – w Katowicach – rozpocznie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC). Jakie wątki będą omawiane?

Zmiany w budownictwie? – Projekt "Dekarbonizacja procesów budowlanych"

Dzisiejsze budownictwo odpowiada za aż 40% globalnych emisji dwutlenku węgla. Co możemy z tym zrobić?