Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość

Łączny koszt:
netto:
brutto:

Rozwój programu Norma PRO został na stałe zakończony

Nie prowadzimy już sprzedaży Normy PRO. Po 20 latach ten popularny program osiągnął swój wiek dojrzały i zdecydowaliśmy, że to najwyższy czas, by pożegnać się na stałe z Normą PRO. Jakie efekty niesie to dla Was, jako użytkowników?
  • Nie będziecie mogli już zaktualizować programu.
  • Nie będziecie mogli dokupić do niego modułów specjalnych.
  • Jeszcze przez chwilę będzie funkcjonowała edukacyjna wersja tego oprogramowania.
  •  I w końcu - możecie go wymienić w dobrej cenie na Normę EXPERT

Dlaczego zakończyliśmy rozwój Normy PRO?
Norma PRO, to program liczący sobie ponad 20 lat. Cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem. I wiemy to. Ale jedna rzecz wiedzieć, a nieco inna produkować.

Z Normą PRO jest trochę jak z pierwszymi grami na PC (wszyscy znamy Pac Man'a) – systemy się rozwijają, potem przestają być wspierane i stare gry po prostu przestają działać na nowych systemach. 

Norma PRO została napisana przy użyciu narzędzi i technologii, które nie są już dzisiaj wspierane przez ich producentów, np. firmy Microsoft czy Borland. Liczba wyzwań, z którymi musiał borykać się nasz zespół programistów rosła z roku na rok przy okazji pojawienia się każdej nowej wersji systemu Windows. Trudno pominąć związane z tym rosnące koszty wytwarzania produktu. Musieliśmy więc podjąć trudną decyzję o wycofaniu Normy PRO. Jej utrzymywanie w naszej ofercie stało się zbyt skomplikowane z punktu widzenia zasobów ludzkich, bezpieczeństwa działania i nieracjonalne biznesowo.

Wiemy, jak bardzo nasi klienci są przyzwyczajeni do Normy PRO. Staramy się im ułatwić tę zmianę jak tylko to możliwe. Stąd propozycja przejścia na program nowej generacji – Normę EXPERT, a także bezpłatne webinary i poradniki pomagające poznać nowe narzędzie. Słuchamy waszych głosów i potrzeb, zgłaszacie nam często uwagi i wnioski.  

Wasze Normy PRO będą przez nas wspierane jeszcze cały rok od momentu wycofania programu ze sprzedaży, ale z uwagi na ograniczenia technologiczne i koszty utrzymania tego produktu – nie dłużej.

Nasz dział pomocy technicznej i dział handlowy są do Waszej dyspozycji.
Jeśli macie pytania, wątpliwości - dzwońcie, piszcie - jesteśmy tu dla Was, rozwiejemy wątpliwości, podpowiemy najlepsze dla Was rozwiązanie.

Ostatnie aktualności

Zrównoważone materiały budowlane: Przyszłość ekologicznego budownictwa

Zrównoważone materiały budowlane są nie tylko plus dla środowiska. Oferują też szereg korzyści ekonomicznych i społecznych. Sprawdźmy jakich.

Podstawowy przewodnik o Termomodernizacji

Jak podejść do tematu termomodernizacji? Sprawdź, jak poprawić efektywność energetyczną budynku, zaoszczędzić na rachunkach i jednocześnie dbać o środowisko.

Ofertowanie – Czym jest i dlczego jest ważne dla firm?

Czy wiesz, że 94% decyzji zakupowych B2B rozpoczyna się od wyszukiwania online? Jak to wykorzystać?