Twój koszyk jest pusty.
Product Qty Amount
From:
Until:

Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie
Intercenbud
Praktyczny serwis dla profesjonalistów, którym zależy na korzystaniu ze sprawdzonych cen na etapie planowania inwestycji, modernizacji czy remontu, jak również podczas weryfikacji dokumentacji kosztorysowej.
Być może potrzebujesz
innego programu?
Norma EXPERT
Już od 4280,00 zł netto
Norma PRO
już od 3940,00 netto

Funkcje produktu Intercenbud

logo-intercenbud INTERCENBUD, czyli Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie jest największą tego typu bazą dostępną w sieci Internet pod adresem www.intercenbud.pl  aktualizowanej co kwartał.

 

INTERCENBUD jest specjalistycznym serwisem adresowanym do osób i firm działających w branży budowlanej – kosztorysantów, projektantów, wykonawców, inwestorów, inspektorów budowlanych, osób weryfikujących kosztorysy oraz rzeczoznawców. To nie tylko największa w Polsce baza cen w budownictwie, pozwalająca na szybkie wyszukanie potrzebnych cen materiałów i sprzętu, lecz także inne korzyści, takie jak: łatwiejsze kosztorysowanie, możliwość bezpośredniego kontaktu z wybranym dostawcą lub producentem oraz prosty sposób na dotarcie ze swoją ofertą do firm i osób poszukujących wykonawców kosztorysów.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie INTERCENBUD spełnia wszystkie warunki potrzebne do kalkulacji cen jednostkowych w kosztorysach inwestorskich i sporządzania wycen inwestycji w ramach zamówień publicznych.

Informacje - Intercenbud

Regulaminy
Regulamin sprzedaży i wysyłki abonamentowej

Regulamin sprzedaży i wysyłki abonamentowej (plik PDF)

Wersja demo
Intercenbud - wersja demo

Chcesz zobaczyć Intercenbud w działaniu? Pobierz i zainstaluj wersję demonstracyjną programu.

 

 

Zapisz