Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Katalog zawiera nakłady rzeczowe na kompleksowe wykonanie okapów na krawędzi balkonów i tarasów z systemowych profili okapowych firmy Renoplast. W katalogu uwzględniono różne warianty izolacji, okapów, rynien i warstwy użytkowej (posadzki) tarasów i balkonów, w tym posadzki układanej na podstawkach Renoplast.

Katalogi AT

Zawiera normatywy na wykonanie ścian i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych, w tym ścian o wysokości do 11 m i ścian krzywoliniowych oraz Obudów szybów instalacyjnych i windowych. Nowością jest umieszczenie kodów klasyfikacyjnych BIM wg systemu CCI zarówno przy zastosowanych materiałach jak i przy wykonywanych elementach budynku.

Katalogi AT

Zawiera normatywy na wykonanie kompleksowych ociepleń budynków nowo wznoszonych i termo-modernizowanych. W katalogu ujęto ocieplenia ścian i stropów od spodu z zastosowaniem styropianu i wełny mineralnej oraz wykonanie wypraw cienkowarstwowych i innych stowarzyszonych robót.

Katalogi AT

Katalog zawiera cztery rozdziały. Pierwsze trzy dotyczą instalowania paneli: na gruncie, na dachach płaskich oraz na dachach stromych, elewacji i balustradach, w czwartym jest część elektryczna. W rozdziałach zachowano podział logiczny.

Katalogi AT

W katalogu ujęto zagadnienia związane wykonaniem płytowych i grzebieniowych gruntowych bezprzeponowych wymienników ciepła. Zamieszczono również normatywy na wykonanie podłoża, czerpni i innych elementów związanych z GWC.

Katalogi AT

Katalog zawiera normatywy na wykonanie izolacji termicznej budynków mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich. Ujęto wykonanie izolacji wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz zabezpieczenie wykonanych powłok izolacyjnych.

Katalogi AT

Katalog zawiera normatywy na czyszczenie różnych powierzchni przy zastosowaniu ablacji laserowej. To prężnie rozwijająca się technologia umożliwiająca wykonywanie prac bez użycia ścierniwa lub wody. Jedynym ubocznym produktem są usunięte zanieczyszczenia.

Katalogi AT

Katalog jest sukcesywnie rozwijany, zawiera kilka rozdziałów, z których każdy jest „mikro-katalogiem” o odrębnej tematyce.

Katalogi AT

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz