Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

#zostańwdomu - Pracuj zdalnie…

Praca zdalna już dostępna.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, oraz na prośby wielu naszych użytkowników, wszystkim posiadającym aktualną wersję programu z wykupionym abonamentem Buduj z Głową, umożliwiamy pracę zdalną w programach Norma PRO, EXPERT, STANDARD 2 oraz Miara PRO, na okres 8 miesięcy do 31.12.2020 r.

Nowa usługa - konwersja plików PDF do formatu *.ATH

Nie możesz wczytać przedmiaru lub kosztorysu zapisanego w formacie PDF do swojej Normy? Wyślij go nam a my zrobimy to za Ciebie!

#zostańwdomu: szkolenie on-line z kosztorysowania

W ramach akcji #zostańwdomu zapraszamy od dziś na szkolenia on-line z kosztorysowania w Normie.

Zakończenie wsparcia technicznego dla Normy PRO, STANDARD poniżej 4,53 i EXPERT poniżej 5.7.100

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 21.02.2020r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma STANDARD poniżej wersji 4.53; Norma EXPERT poniżej wersji 5.7.100.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

Bardzo miło nam poinformować, że Athenasoft Sp. z o.o. otrzymała w XXII edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2019. Dziękujemy za docenienie naszej fair postawy!

STOP podróbkom!

Prawo własności przemysłowej, do znaku towarowego „NORMA”...

Windows XP, Vista - zakończenie wsparcia

Szanowni Państwo, informujemy, że w maju  2019 r. ATHENASOFT zakończyła wsparcie wszystkich swoich programów działających pod systemami Windows XP oraz Windows Vista...

Zakończenie wsparcia dla wersji poniżej 4.49

Szanowni Państwo, pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 19.02.2019r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma STANDARD poniżej wersji 4.49; Norma EXPERT poniżej wersji 5.6.100.

Nagroda Fair Play 2018

Już po raz siedemnasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"...

BIM w Normie EXPERT

BIM w Normie EXPERT – przeglądarka projektów 3D w procesie przedmiarowania robót...

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz