Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Zakończyliśmy rozwój Normy PRO

Dokonało się - nie prowadzimy już sprzedaży Normy PRO. Po ponad 19 latach ten popularny program osiągnął swój wiek dojrzały i zdecydowaliśmy, że to najwyższy czas, by pożegnać się na stałe z Normą PRO. 

Black Week w Athenasoft!

Jak co roku, dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe, krótkie promocje, specjalnie na Black Week. Warto z nich skorzystać

Nowe wydanie Buduj z Głową 4/2022

Możecie już czytać najnowsze wydanie Buduj z Głową!

Intercenbud – wydanie 4 kw. 2022

Jest dostępne kolejne, czwarte w tym roku wydanie naszego cennika Intercenbud. 

Ceny średnie FAST w Intercenbud.pl
Już są! W zasobach Intercenbud.pl pojawiły się ceny średnie FAST - miesięczne notowania cen.  do kalkulacji kosztorysów inwestorskich, ofertowych, powykonawczych, na roboty dodatkowe i innych. Zbiór obejmuje grupę reprezentatywnych czynników RMS w tym stawek robocizny, cen materiałów i sprzętu budowlanego dla podstawowych grup tj. ogólnobudowlanej, inżynieryjnej, elektrycznej, sanitarnej i robót specjalistycznych.
Dostępne w ramach jednej opłaty na Intercenbud.pl 
Zmiany cen materiałów z podziałem na grupy

W INTERCENBUD-zie znów się dzieje!
Przygotowaliśmy zbiór wskaźników waloryzacyjnych dla czynników produkcji (RMS) z podziałem na grupy robót oraz na grupy materiałów oraz jednostek sprzętu.

Aktulizacja do Normy EXPERT

Na pewno wiecie, że wyszła nowa aktualizacja do Normy EXPERT (podobnie jak i do pozostałych programów). Co nowego? Sprawdź.

Intercenbud – wydanie 3 kw. 2022

Jest już dostępne trzecie w tym roku wydanie naszego cennika Intercenbud. A w nim prawie 370 nowych cen średnich materiałów, oraz 13 nowych dostawców. Sprawdźcie koniecznie!

Nowe wydanie Buduj z Głową 3/2022

Sprawdź, o czym piszemy w najnowszym wydaniu poradnika Buduj z Głową, pisanego przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Kosztorysowanie BIM w Normie EXPERT – część 1 – Wczytywanie i przeglądanie projektu [WIDEO]

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz