Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Zjazd Dziekanów kierunków Budownictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim

W połowie czerwca gościliśmy na Wydziale Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na Ogólnopolskim Zjaździe Dziekanów kierunku Budownictwo - największego tego typu spotkania w Polsce. Do Olsztyna przyjechali dziekani i prodziekani z całego kraju.
W zjeździe wzięli także udział przedstawiciele z Izb Inżynierów Budownictwa oraz firm z otoczenia gospodarczego branży budowlanej.
Nasz trener i szkoleniowiec - Grzegorz Lusa, wygłosił prezentację poświęconą zastosowaniu technologii BIM w procesie kosztorysowania robót budowlanych. 

Wydarzenie stanowiło doskonałą platformę do omówienia kluczowych kwestii i wyzwań związanych z szkolnictwem wyższym oraz edukacją inżynierów budownictwa - naszych przyszłych profesjonalistów. Była to również wspaniała okazja do spotkania przedstawicieli polskich uczelni, organizacji zawodowych oraz instytucji techniczno-naukowych, aby wymienić się poglądami i doświadczeniami.

Chcielibyśmy podziękować Uczelni za zaproszenie Athenasoft do udziału w tym wydarzeniu. Nasze serdeczne słowa wdzięczności kierujemy również do wszystkich uczestników, którzy tworzyli niezwykłą atmosferę pełną wymiany wiedzy, doświadczeń oraz pasji. 

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz