Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Przyprowadź do nas swojego dostawcę - rabaty do 50%

Aby umożliwić Państwu dostęp do lokalnych producentów, hurtowników i sprzedawców asortymentu budowlanego, postanowiliśmy wyjść z niecodzienną propozycją pod hasłem „przyprowadź do nas swojego dostawcę”.
Jeśli uda się Państwu namówić swojego lokalnego sprzedawcę na publikację jego oferty w INTERCENBUDZIE otrzymacie od nas upominek w postaci kwartalnego dostępu do cennika poprzez WWW oraz atrakcyjne rabaty na zakup programów Athenasoft.

Jak to działa?

Mechanizm jest prosty: jeśli nowy hurtownik, dostawca lub producent materiałów budowlanych podczas rejestracji w serwisie INTERCENBUD powoła się na Państwa (imię i nazwisko, nazwę firmy lub login do serwisu INTERCENBUD), otrzymacie wspomniany kwartalny cennik naszego wydawnictwa i rabat na zakup pozostałych produktów w wysokości 10%. Jeżeli zgromadzą Państwo kilku nowych dostawców - rabat wzrośnie nawet do 50%!

Czyli im więcej dostawców - tym więcej rabatów.

Co zyskuje dostawca?

Dostawca zyskuje roczny pakiet reklamowy w serwisach INTERCENBUD i Buduj z Głową o wartości 600 zł. Zamieszczenie oferty handlowej w serwisie gwarantuje, że dotrze ona do właściwych adresatów.

W razie pytań prosimy o kontakt na intercenbud@intercenbud.pl.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz