Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Dlaczego nie warto używać nielegalnej wersji Normy PRO?

Wszystkim nie naszym klientom, którzy skuszeni "wyjątkowo niską ceną", zakupili nielegalną wersję Normy, przypominamy, iż jej posiadanie, wykorzystywanie i powielanie stanowi naruszenie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z kolei w świetle kodeksu karnego piractwo jest kradzieżą, podlega więc także odpowiedzialności karnej.

Zgodnie z zapisami ustawy o prawie autorskim, Athensoft Sp z o.o. może żądać od sprawcy nie tylko zaniechania naruszania, usunięcia jego skutków, lecz także naprawienia wyrządzonej szkody. Jeśli naruszenie jest zawinione, naprawienie wyrządzonej szkody przyjmuje najczęściej formę zapłaty przez użytkownika nielegalnego oprogramowania trzykrotności ceny aplikacji, jaka figuruje w cenniku firmy.

Niezależnie od wymienionych powyżej roszczeń, Athenasoft Sp. z o.o. może także domagać się ogłoszenia stosownych oświadczeń w prasie, podania do publicznej wiadomości części lub całości orzeczenia sądu, zapłaty przez sprawcę naruszenia sumy nie mniejszej niż dwukrotność odniesionych korzyści na rzecz Funduszu Promocji Twórczości.

Informujemy, iż firma aktywnie i z powodzeniem podejmuje działania na rzecz eliminowania praktyki korzystania z nielegalnej wersji Normy, dlatego - jeśli obawiasz się ryzyka poniesienia dodatkowych znacznych kosztów, zamieszczania psujących Twój dobry wizerunek ogłoszeń w prasie czy też bycia skazanym za popełnienie przestępstwa, zostań naszym klientem – zakup legalną wersję Normy!

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz