Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Warsztaty indywidualne Norma EXPERT/STANDARD
Szkolenie online
Warsztaty indywidualne Norma EXPERT/STANDARD
Warsztaty skierowane są do osób, które działają w branży budowlanej i które na co dzień korzystają z programu Norma EXPERT/STANDARD.

Warsztaty indywidualne Norma EXPERT/STANDARD

Dla kogo

Warsztaty skierowane są do osób, które działają w branży budowlanej i które na co dzień korzystają z programu Norma EXPERT/STANDARD. Prowadzący, główny nacisk kładzie na szczegółowe omówienie zagadnień, które szczególnie interesują uczestnika.

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu
  • termin oraz program warsztatów dostosowany jest do potrzeb uczestnika
  • uczestnik sam określa ile czasu chce poświęcić na naukę
  • indywidualne tok nauczania, to lepsze przyswojenie wiedzy
Miejsce i czas szkolenia

Szkolenie online: za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Czas trwania:  W zależności od wykupionych liczby godzin

Wymagania techniczne
  • stabilne połączenie z Internetem
  • laptop lub inny komputer z mikrofonem oraz głośnikami do komunikacji z trenerem.
    W przypadku braku mikrofonu jest możliwość zadawania pytań w formie czatu
  • opcjonalnie drugi monitor w celu poprawienia komfortu pracy (na jednym ekranie obsługa Normy, a na drugim –  podgląd pulpitu trenera)
  • otwarta głowa i chęć do nauki
Informacje dodatkowe

Przed szkoleniem (minimum 1 dzień przed rozpoczęciem) wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają e-mail z opisem logowania.
Uczestnik nie musi instalować na swoim komputerze programu do obsługi szkolenia online, wystarczy przeglądarka internetowa.

UWAGA! Cena dotyczy jednej godziny warsztatów dla jednej osoby.

Regulamin szkolenia

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

W 2006 r. Akademia Athenasoft została wpisana do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy.  Akademia została zarejestrowana pod nr ewid. 2.14/00038/2006. W 2016 roku dokonano aktualizacji numeru na: 2.14/00098/2016. W związku z tym, osoby zarejestrowane w Powiatowych Urzędach Pracy mogą starać się o refundację kosztów związanych z udziałem w szkoleniach. Osoba zainteresowana tego typu refundacją kosztów powinna zgłosić się do Urzędu Pracy i wyrazić chęć wzięcia udziału w jednym ze szkoleń oferowanych przez Akademię.

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

W 2010 r. Akademia otrzymała akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Akredytacja jest dokumentem potwierdzającym, że nasza placówka zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Akredytacja oznacza również, że jesteśmy uprawnieni do wydawania świadectw uczestnictwa w szkoleniu z zakresu kosztorysowania zgodnie z wytycznymi MEN. Świadectwa te, są jedynym, określonym przez ustawę dokumentem potwierdzającym uzyskane umiejętności w nauczaniu pozaszkolnym.

W kwietniu 2010 r. szkolenia z zakresu kosztorysowania oraz zarządzania nieruchomościami zostały wpisane do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Infrastruktury.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz