Twój koszyk jest pusty.
Product Qty Amount
From:
Until:

Omówienie zagadnień, które szczególnie interesują uczestnika
Warsztaty indywidualne Norma PRO
Warsztaty skierowane są do osób, które działają w branży budowlanej i które na co dzień korzystają z programu Norma PRO/Norma STANDARD.

Warsztaty indywidualne Norma PRO

Warsztaty skierowane są do osób, które działają w branży budowlanej i które na co dzień korzystają z programu Norma PRO/Norma STANDARD. Prowadzący, główny nacisk kładzie na szczegółowe omówienie zagadnień, które szczególnie interesują uczestnika.

Warsztaty indywidualne odbywają się w siedzibie firmy Athenasoft sp. z o.o. w Warszawie. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci wzięcia udziału w warsztatach indywidualnych.

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu
  • termin oraz program warsztatów dostosowany jest do potrzeb uczestnika
  • uczestnik sam określa ile czasu chce poświęcić na naukę
  • indywidualne tok nauczania, to lepsze przyswojenie wiedzy
Miejsce szkolenia

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy Athenasoft, ul. Leszczynowa 7, 03-197 Warszawa.

Wymagania wstępne
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość środowiska Windows
Informacje dodatkowe

Podczas zajęć każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer z najnowszą wersją programu Norma PRO/Norma STANDARD (uczestnicy mogą pracować na swoim sprzęcie).

UWAGA! Cena dotyczy jednej godziny warsztatów dla jednej osoby.

Regulamin szkolenia

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

W 2006 r. Akademia Athenasoft została wpisana do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy.  Akademia została zarejestrowana pod nr ewid. 2.14/00038/2006. W 2016 roku dokonano aktualizacji numeru na: 2.14/00098/2016. W związku z tym, osoby zarejestrowane w Powiatowych Urzędach Pracy mogą starać się o refundację kosztów związanych z udziałem w szkoleniach. Osoba zainteresowana tego typu refundacją kosztów powinna zgłosić się do Urzędu Pracy i wyrazić chęć wzięcia udziału w jednym ze szkoleń oferowanych przez Akademię.

Nagrody, wyróżnienia i rekomendacje

W 2010 r. Akademia otrzymała akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Akredytacja jest dokumentem potwierdzającym, że nasza placówka zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Akredytacja oznacza również, że jesteśmy uprawnieni do wydawania świadectw uczestnictwa w szkoleniu z zakresu kosztorysowania zgodnie z wytycznymi MEN. Świadectwa te, są jedynym, określonym przez ustawę dokumentem potwierdzającym uzyskane umiejętności w nauczaniu pozaszkolnym.

W kwietniu 2010 r. szkolenia z zakresu kosztorysowania oraz zarządzania nieruchomościami zostały wpisane do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Infrastruktury.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz