Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość

Łączny koszt:
netto:
brutto:

Dyrektor handlowy - Dyrektor sprzedaży

Poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora handlowy - Dyrektora sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

Out of the Box

Jeżeli uważasz, że osobista satysfakcja z pracy, poczucie sensu tego, co w niej robisz są równie ważne jak pieniądze i chcesz rozwijać się zawodowo, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Jesteśmy w 100% polską firmą softwarową od 26 lat działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa. Nasz flagowy produkt Norma jest najczęściej używanym programem do kosztorysowania w Polsce i stanowi wizytówkę Athenasoft Sp. z o.o.

Jesteśmy w trakcie tworzenia i wdrażania ambitnych planów rozwojowych, w tym wejścia z naszymi produktami na rynki zagraniczne. Szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego, z możliwością powołania do zarządu firmy po 6-9-miesięcznym okresie pomyślnego wdrożenia. Zakres obowiązków obejmuje całość zagadnień związanych z kierowaniem działalnością handlową oraz marketingową firmy informatycznej oraz określaniem jej długoterminowej strategii.

Nasze wymagania:

Idealnym kandydatem lub kandydatką (płeć nie ma znaczenia) jest osoba kreatywna, „out of the box”, która lubi wyzwania, kontakty z ludźmi i ma silną motywację do osiągania celów. Oprócz tego powinna wykazać się następującymi umiejętnościami i doświadczeniem:

  • zarządzać zespołem co najmniej kilkunastu osób w firmie informatycznej/ softwarowej,
  • aktywnie uczestniczyć w opracowywaniu nowych produktów/ usług i wprowadzaniu ich na rynek (poparte referencjami),
  • znać zasady budowania i zarządzania sieci dystrybucji/ sieci partnerskiej,
  • rozumieć nowoczesny marketing, standardy zarządzania projektami oraz potwierdzić te kompetencje konkretnymi osiągnięciami,
  • posiadać umiejętności: planowania strategicznego, organizowania pracy zespołowej, prowadzenia negocjacji, sprzedaży produktów w modelu subskrypcyjnym/ SaaS,
  • ukończyć studia wyższe w zakresie zarządzania i/lub sprzedaży/ marketingu/ IT,
  • znać biegle język angielski,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na poziomie zarządu firmy.

Wynagrodzenie:

  • umowa o pracę: 12 000 – 15 000 zł brutto / mies.
  • kontrakt B2B: 15 000 – 25 000zł netto (+ VAT) / mies.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne,
  • służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • brak dress code’u,
  • kawa / herbata,
  • parking dla pracowników,
  • dofinansowanie wypoczynku.

Przyślij CV z dopiskiem „Out of the Box” na adres praca@ath.pl z podaniem oczekiwań płacowych oraz z referencjami, które upewnią nas, że to Ciebie szukamy.

Jeśli tak się stanie, obiecujemy satysfakcjonującą i rozwojową pracę.

Wyślij zgłoszenie

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV. W temacie maila prosimy wpisać tytuł ogłoszenia.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”