Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Katalog stanowi uzupełnienie do rozdziału 26 w KNR nr 2-02 Konstrukcje budowlane. Zawiera nakłady rzeczowe na ręczne wykonanie  ociepleń przegród zewnętrznych budynków w systmiie KRAUTOL Krautherm.

Katalogi AT

Zawiera kompleksowe dane dotyczące wykonywania hydroizolacji pierwotnych i wtórnych oraz robót renowacyjnych w zawilgoconych budynkach. Prezentowane technologie znajdują zastosowanie zarówno przy pracach remontowych, jak przy budynkach nowo wznoszonych.

Katalogi AT

Katalog zawiera nakłady rzeczowe na kompleksowe wykonanie okapów na krawędzi balkonów i tarasów z systemowych profili okapowych firmy Renoplast. W katalogu uwzględniono różne warianty izolacji, okapów, rynien i warstwy użytkowej (posadzki) tarasów i balkonów, w tym posadzki układanej na podstawkach Renoplast.

Katalogi AT

Podręcznik omawia szczegółowo dokumentację wymaganą do podjęcia robót budowlanych, metody planowania robót w budownictwie, w tym sposoby organizacji pracy, sieciowego planowania czynności i harmonogramy. Dodatkowym atutem publikacji jest dołączony CD-ROM z wersjami edukacyjnymi programów: Norma EXPERT oraz Miara PRO.

Podręczniki

To publikacja przybliżająca tematykę zarządzania przedsięwzięciem budowlanym opartym na BIM ze szczególnym naciskiem na szacowanie wartości obiektów. Podręcznik składa się z części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej autorzy przedstawiają wielowymiarowość i poziomy rozwoju modeli, dokumentację kontraktową oraz standardy BIM stosowane w Polsce. Część praktyczna to przykłady wykonywania przedmiarów i kosztorysów na podstawie modeli BIM.

Podręczniki

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz