Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

W katalogu oprócz normatywów na wykonanie instalacji technologicznych metoda zaprasowywania rur i kształtek stalowych zamieszczono również dane dotyczące montażu zaworów kulowych o połączeniach gwintowanych i kołnierzowych, montażu zaworów elektromagnetycznych z serwosterowaniem oraz uszczelnienia przejść instalacyjnych przez mury i stropy łańcuchem uszczelniającym.

Katalogi AT

Katalog stanowi uzupełnienie do rozdziału 26 w KNR nr 2-02 Konstrukcje budowlane. Zawiera nakłady rzeczowe na ręczne wykonanie  ociepleń przegród zewnętrznych budynków w systmiie KRAUTOL Krautherm.

Katalogi AT

Zawiera normatywy na wykonanie barier energochłonnych jedno- i dwustronnych o różnych klasach powstrzymywania, szerokości pracującej i intruzji pojazdu. Ujęto również montaż elementów uzupełniających oraz przejść pomiędzy różnymi typami barier.

Katalogi AT

Zawiera kompleksowe dane dotyczące wykonywania hydroizolacji pierwotnych i wtórnych oraz robót renowacyjnych w zawilgoconych budynkach. Prezentowane technologie znajdują zastosowanie zarówno przy pracach remontowych, jak przy budynkach nowo wznoszonych.

Katalogi AT

Katalog zawiera nakłady rzeczowe na kompleksowe wykonanie okapów na krawędzi balkonów i tarasów z systemowych profili okapowych firmy Renoplast. W katalogu uwzględniono różne warianty izolacji, okapów, rynien i warstwy użytkowej (posadzki) tarasów i balkonów, w tym posadzki układanej na podstawkach Renoplast.

Katalogi AT

Zawiera normatywy na wykonanie kompleksowych ociepleń budynków nowo wznoszonych i termo-modernizowanych. W katalogu ujęto ocieplenia ścian i stropów od spodu z zastosowaniem styropianu i wełny mineralnej oraz wykonanie wypraw cienkowarstwowych i innych stowarzyszonych robót.

Katalogi AT

Katalog zawiera cztery rozdziały. Pierwsze trzy dotyczą instalowania paneli: na gruncie, na dachach płaskich oraz na dachach stromych, elewacji i balustradach, w czwartym jest część elektryczna. W rozdziałach zachowano podział logiczny.

Katalogi AT

W katalogu ujęto zagadnienia związane wykonaniem płytowych i grzebieniowych gruntowych bezprzeponowych wymienników ciepła. Zamieszczono również normatywy na wykonanie podłoża, czerpni i innych elementów związanych z GWC.

Katalogi AT

Katalog zawiera normatywy na wykonanie izolacji termicznej budynków mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich. Ujęto wykonanie izolacji wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz zabezpieczenie wykonanych powłok izolacyjnych.

Katalogi AT

Katalog zawiera normatywy na czyszczenie różnych powierzchni przy zastosowaniu ablacji laserowej. To prężnie rozwijająca się technologia umożliwiająca wykonywanie prac bez użycia ścierniwa lub wody. Jedynym ubocznym produktem są usunięte zanieczyszczenia.

Katalogi AT

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz