Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Subskrypcja roczna dla studenta

Magazyn branżowy

„Buduj z Głową” Poradnik Kosztorysanta 2/2022 - wydanie bezpłatne, do pobrania za 0 zł.

Magazyn branżowy

Obejmuje wykonanie hydroizolacji zespolonych, tj. okładzin ceramicznych na powierzchniach poziomych, pionowych oraz na schodach w połączeniu z uszczelnieniem podpłytkowym z elastycznej cienkowarstwowej zaprawy uszczelniającej, polimerowej masy uszczelniającej lub folii w płynie. Katalog uwzględnia wykonywanie prac glazurniczych z zastosowaniem zarówno zaprawy klejowej cementowej cienkowarstwowej jak i polimerowej masy uszczelniającej typu 3w1 łączącej zastosowanie jako hydroizolacja, klej do płytek oraz zaprawa do spoinowania.

Katalogi AT

Dotyczy systemów alarmowych włamaniowych i napadowych, pożarowych, kontroli dostępu i TVU. Normatywy obejmują nowoczesne technologie montażu instalacji alarmowych oraz prace związane z oprogramowaniem zaawansowanych technicznie systemów elektronicznego zabezpieczenia.

Katalogi AT

Zawiera normatywy dla ścianek z płyt gipsowych ściennych zwykłych ORTH i impregnowanych ORTH-hydro wraz z: wykończeniem, osadzaniem ościeżnic, mechanicznym wykonywaniem bruzd i otworów dla montażu instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Katalogi AT

Zawiera normatywy (których brak w aktualnych katalogach dot. robót drogowych), na mechaniczne wykonywanie robót na dużych powierzchniach uzasadniających zastosowanie sprzętu o zadanych parametrach, m.in.:

  • cięcie piłą i frezowanie nawierzchni bitumicznych,
  • mechaniczną rozbiórkę nawierzchni i podbudowy,
  • układanie warstw przeciwspękaniowych pod warstwy bitumiczne,
  • nawierzchnie z kostki brukowej betonowej układane mechanicznie,
  • nawierzchnie z betonu z warstwą poślizgową, i inne.
Katalogi AT

Zawiera normatywy na wzmacnianie gruntu pod warstwy technologiczne przy użyciu geowłóknin i geokrat, regenerację nawierzchni bitumicznych przy użyciu geowłóknin, roboty mieszankami bitumicznymi stosowanymi "na zimno", nowoczesne izolacje pod nawierzchnie drogowe Servidek/Servipak i nawierzchnie antypoślizgowe (na parkingach, przejściach dla pieszych itp.). Osobny rozdział poświęcono tymczasowemu i stałemu oznakowaniu poziomemu jezdni. W tablicach ujęto nakłady na znakowanie taśmami odblaskowymi (overlay i inlay), masami chemoutwardzalnymi, masami i prefabrykatami termoplastycznymi. W katalogu znalazły się również elementy zwiększające bezpieczeństwo ruchu - separatory drogowe, różne rodzaje punktowych elementów odblaskowych, progów podrzutowych i zwalniających.

Katalogi AT

Katalog stanowi uzupełnienie do rozdziału 16 w KNR nr 2-02 "Konstrukcje budowlane". Zawiera kosztorysowe nakłady rzeczowe na prace związane z montażem i demontażem rusztowań fasadowych ramowych i stojakowych przyściennych (Rotax) produkowanych przez firmę Baumann-Mostostal. Normatywy pogrupowane zostały w tablice w zależności od szerokości rusztowań, ich wysokości i rozstawu podłużnego ram lub stojaków.

Katalogi AT

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz