Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Athenasoft Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych dla budownictwa. 

Dostarczamy najnowocześniejsze systemy informatyczne przeznaczone dla firm z branży budowlanej, jednostek administracji państwowej, zarządców nieruchomości oraz aplikacje wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, wśród których najbardziej znany to program kosztorysowy NORMA. Dostarczamy także oprogramowanie do harmonogramowania, kontroli realizacji i rozliczania inwestycji - należą do nich między innymi programy: CAD Rysunek, ATHExcel, ATHProject.

Tworzymy i udostępniamy naszym Klientom Internetową Bazę Cen Materiałów Budowlanych INTERCENBUD, a także wydajemy na DVD kwartalnik Buduj z Głową, poświęcony kosztorysowaniu, branży budowlanej i zamówieniom publicznym.

Celem dążeń wszystkich pracowników firmy Athenasoft Sp. z o.o. jest satysfakcja aktualnych i potencjalnych klientów, którą zapewniamy m.in. poprzez dobrą komunikację z Klientami:

  • uważne słuchanie potrzeb i częste kontakty,
  • dostępność i fachowość pracowników, szybką reakcję na potrzeby Klientów,
  • elektroniczne media komunikacji,
  • ciągły rozwój oferowanych produktów: dostosowywanie istniejących produktów do wymagań Klientów i przepisów prawnych oraz tworzenie programów w oparciu o najnowsze technologie informatyczne,
  • terminową realizację zamówień,
  • dążenie do zmniejszenia i szybka obsługa ewentualnych reklamacji.

Polityka wyraża wolę Zarządu Athenasoft Sp. z o.o., jest wdrożona i rozumiana przez wszystkich pracowników i współpracowników Spółki.

Prezes Zarządu
Athenasoft sp. z o.o.

E-Mail:  

 

Zapisz
YouTube logo   Facebook logo

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu: