Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.41

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 15.02.2017 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma Standard poniżej wersji 4.41; Norma EXPERT poniżej wersji 5.4.100.

Nagroda Fair Play 2016

Już po raz piętnasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2016".

Wprowadzenie do oferty Normy STANDARD 2

Od 15 listopada 2016 r. rozpoczynamy sprzedaż nowej wersji programu - Norma STANDARD 2. Jednocześnie wycofujemy z oferty starszą wersję, którą od strony technicznej (serwis i aktualizacje) będziemy obsługiwać do końca 2017 r.

Konkurs "Premiera Athenasoft"

Już za kilka dni w naszej ofercie pojawi się nowy program, w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa… KONKURS! Do wygrania program do kosztorysowania.

Nowość!!! Kalkulatory w INTERCENBUDZIE!!!

Aby ułatwić proces wyceny kosztorysów oddajemy w Państwa ręce nowy mechanizm, dzięki któremu będzie możliwe wyliczenie realnych stawek Robocizny oraz wskaźnika narzutu Koszty pośrednie.

Norma PRO wersja 4.01

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę, że jako producent oprogramowania do kosztorysowania Norma od lat wspieramy i promujemy użytkowanie legalnych kopii programów Norma. Wobec powyższego nasze programy nie umożliwiają importu kosztorysów i przedmiarów pochodzących z wersji 4.01.

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.36

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 2.01.2016 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania Norma PRO i Norma Standard, poniżej wersji 4.36.

Nagroda Fair Play 2015

Już po raz czternasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2015".

iPhone 6 powędrował w ręce zwycięzcy

30.11.2015 r. nastąpiło przekazanie nagrody głównej w konkursie "Złap iPhone 6 z INTERCENBUDEM".

Athenasoft Sp. z o.o. członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa

Informujemy, że Athenasoft Sp. z o.o. została członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz