Twój koszyk jest pusty.
Product Qty Amount
From:
Until:

Nowość!!! Kalkulatory w INTERCENBUDZIE!!!

Aby ułatwić proces wyceny kosztorysów oddajemy w Państwa ręce nowy mechanizm, dzięki któremu będzie możliwe wyliczenie realnych stawek Robocizny oraz wskaźnika narzutu Koszty pośrednie.

Norma PRO wersja 4.01

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę, że jako producent oprogramowania do kosztorysowania Norma od lat wspieramy i promujemy użytkowanie legalnych kopii programów Norma. Wobec powyższego nasze programy nie umożliwiają importu kosztorysów i przedmiarów pochodzących z wersji 4.01.

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.36

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 2.01.2016 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania Norma PRO i Norma Standard, poniżej wersji 4.36.

Nagroda Fair Play 2015

Już po raz czternasty nasza firma spełniła regulaminowe wymagania i otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2015".

iPhone 6 powędrował w ręce zwycięzcy

30.11.2015 r. nastąpiło przekazanie nagrody głównej w konkursie "Złap iPhone 6 z INTERCENBUDEM".

Athenasoft Sp. z o.o. członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa

Informujemy, że Athenasoft Sp. z o.o. została członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Rozwiązanie problemu z bazą cenową 2/2015 innego producenta

Szanowni Państwo,
Użytkownicy programów Norma informują nas o problemach, jakie pojawiają się przy imporcie jednej z dostępnych na rynku baz cenowych. Przyczyną problemów jest zmiana struktury danych na płycie i konieczność samodzielnego wygenerowania cenników z poziomu przeglądarki. Zmiany te zostały wprowadzone jednostronnie przez producenta tej bazy, bez porozumienia z naszą firmą. 

Aktualizacja polityki prywatności sklepu internetowego www.ath.pl

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 29.04.2015 r. na stronie internetowej www.ath.pl opublikowaliśmy zaktualizowaną politykę prywatności sklepu internetowego www.ath.pl.

Aktualizacja regulaminu dla usługi Ekoszt

Szanowni Państwo,
pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 21.04.2015 r. na stronie internetowej www.ekoszt.pl opublikowaliśmy zaktualizowany regulamin usługi Ekoszt.

Koniec wsparcia dla wersji poniżej 4.22

Szanowni Państwo,
Pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 2.01.2015 r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania Norma 3, Strix, Norma PRO i Norma Standard, poniżej wersji 4.22.

 

 

Zapisz