Twój koszyk jest pusty.
Produkty Ilość
From:
Until:
Łączny koszt:
netto:
brutto:

Norma EXPERT bez tajemnic – Wstawianie pozycji do kosztorysu [WIDEO]

Przedstawiamy najważniejsze funkcje programu kosztorysowego Norma EXPERT. Tematem tego odcinka jest obsługa okna wstawiania pozycji. Z filmu dowiesz się jak wygląda interfejs graficzny grup katalogowych, predefiniowane grupy z podziałem na rodzaje robót, w jaki sposób wstawiać pozycje z innych kosztorysów, jak wyszukiwać według podstawy i opisu, jak łączyć słowa kluczowe. Poznasz również panel pomocniczy, wyświetlanie opisów KNR, założeń kalkulacyjnych, wyszczególnienia robót itp.

Kupuj Normę tylko od zaufanych sprzedawców!

Dochodzą do nas sygnały, że pojawiła się nieuczciwa firma, która „nabija klientów w butelkę”. Podszywając się pod naszą markę, oferuje bardzo niskie ceny (500 zł) na produkty Athenasoft. Niestety są to podróbki całkowicie niekompatybilne z oprogramowaniem Norma.

Wszystkich naszych potencjalnych klientów i użytkowników prosimy o zakup oprogramowania Norma bezpośrednio w dziale handlowym Athenasoft lub u naszych partnerów handlowych. Listę autoryzowanych dystrybutorów Normy można znaleźć na stronie ath.pl

Nie trać pieniędzy – sprawdź od kogo kupujesz oprogramowanie.

Dziękujemy Normie PRO, czas na Normę EXPERT!

Wraz z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami rynku budowlanego kończymy rozwijanie i wsparcie programu Norma PRO. W zamian oferujemy Ci program nowej generacji Norma EXPERT. 

Szczegóły oferty.

Inwentaryzacja magazynu

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w związku z prowadzoną  w naszym magazynie roczną inwentaryzacją w dniu dzisiejszym (04.01.2021), sprzedaż i wysyłka jest wstrzymana. Wszystkie zamówienia przesłane do nas w tym czasie realizowane będą od wtorku 05.01.2021 r.

Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tej informacji w Państwa planach zakupowych.

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Handlowym, pod numerem telefonu 22 594 05 60 lub drogą mailową na adres handlowy@ath.pl.

Kup jeden program, instaluj na dwóch komputerach

Od 1 maja 2020r. Athenasoft Sp. z o.o. wprowadza do sprzedaży nowy rodzaj licencji: licencja dwustanowiskowa...

#zostańwdomu - Pracuj zdalnie…

Praca zdalna już dostępna.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, oraz na prośby wielu naszych użytkowników, wszystkim posiadającym aktualną wersję programu z wykupionym abonamentem Buduj z Głową, umożliwiamy pracę zdalną w programach Norma PRO, EXPERT, STANDARD 2 oraz Miara PRO, na okres 8 miesięcy do 31.12.2020 r.

Nowa usługa - konwersja plików PDF do formatu *.ATH

Nie możesz wczytać przedmiaru lub kosztorysu zapisanego w formacie PDF do swojej Normy? Wyślij go nam a my zrobimy to za Ciebie!

#zostańwdomu: szkolenie on-line z kosztorysowania

W ramach akcji #zostańwdomu zapraszamy od dziś na szkolenia on-line z kosztorysowania w Normie.

Zakończenie wsparcia technicznego dla Normy PRO, STANDARD poniżej 4,53 i EXPERT poniżej 5.7.100

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 21.02.2020r. Athenasoft zaprzestaje serwisowania oprogramowania: Norma PRO, Norma STANDARD poniżej wersji 4.53; Norma EXPERT poniżej wersji 5.7.100.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

Bardzo miło nam poinformować, że Athenasoft Sp. z o.o. otrzymała w XXII edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2019. Dziękujemy za docenienie naszej fair postawy!

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wybierz formę kontaktu:

 

 

Zapisz