Praca
Twój koszyk jest pusty.
Product Qty Amount
From:
Until:

Specjalista ds. rozwoju baz danych i serwisów internetowych

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. rozwoju baz danych i serwisów internetowych

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Możliwość realnego rozwoju produktów firmy oraz wpływ na powstawanie nowych usług.
  • Współpraca z analitykami, programistami w dynamicznym zespole projektowym na rzecz kreowania nowoczesnych usług i serwisów dla rynku budowlanego.
  • Analiza i monitorowanie rynku materiałów budowlanych.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, kontrola powierzonych zadań.
  • Kontrola, rozbudowa i porządkowanie bazy danych.
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.
  • Przygotowywanie analiz i raportów wewnętrznych.
  • Kontakt z producentami i dostawcami materiałów budowlanych.

Wymagania:

  • Znajomość nowoczesnych trendów rozwoju serwisów internetowych i komunikacji serwisów internetowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie.
  • Zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie.
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość tematyki kosztorysowania robót budowlanych oraz obsługi programu Norma PRO/EXPERT/STANDARD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@ath.pl. W tytule prosimy podać "Praca Specjalista  ds. rozwoju baz danych i serwisów internetowych".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."